Klausimai-atsakymai
Laba diena. Registruojame vaiką el.būdu į darželį, tačiau nerodo nei mano, nei jo deklaruotos gyv.vietos sistema, o pasirinkus darželius rašoma, kad jie nesutampa su deklaruota gyv.vieta. Mūsų deklaruota gyv.vieta yra Vievio sen. Vilkabalių km. Ką tokiu atveju reikia daryti ar savivaldybė tikrindama registrus pati matys, ar reikia imtis kažkokių veiksmų prieš pateikiant prašymą dėl registracijos darželyje?
Spausdinti

Registruojant vaiką į ikimokyklinio ugdymo grupes, veikiančias Elektrėnų seniūnijoje esančiose įstaigose, elektroninė sistema automatiškai rodo tėvų deklaruotą gyvenamosios vietos adresą, nes elektroninė vaikų priėmimo į ikimokyklines grupes įstaigose programa susieta su gyventojų registru.

    Jei deklaruota gyvenamoji vieta ne Elektrėnų seniūnijoje (kaip Jūsų atveju), galima įvesti deklaruotos gyvenamosios vietos adresą rankiniu būdu, tačiau, vadovaujantis Elektrėnų savivaldybės tarybos 2015 m. rugpjūčio 26 d. sprendimu Nr V.TS-147 patvirtintu  Vaikų registracijos ir priėmimo į Elektrėnų savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes organizavimo tvarkos aprašu, pirmenybė yra teikiama vaikams, kurių deklaruota gyvenamoji vieta yra Elektrėnų seniūnijoje. Tai reiškia, kad Jūsų vaikas į Elektrėnų seniūnijoje esančių Jūsų pasirinktų įstaigų ikimokyklinio ugdymo grupes gali būti priimtas tik tuomet, kai bus priimti visi vaikai, kurių gyvenamoji vieta deklaruota Elektrėnų seniūnijoje.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyrius

Atgal

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika