Jaunimo vasaros akademija ,,Kartu mes galime daug!“ Palangoje

2022-06-22

 

Birželio 8–10 d. Palangoje vyko kasmetinė Jaunimo vasaros akademija ,,Kartu mes galime daug!“, kurioje dalyvavo ir  Elektrėnų savivaldybės delegacija, sudaryta iš dirbančių su jaunimu bei šaunaus aktyvaus jaunimo. Net trys aktyvios dienos edukacijų, diskusijų ir naujų ryšių užmezgimo! Jaunimo vasaros akademija – tai stovyklos tipo kasmetinis renginys, į kurį susirenka jaunimas iš visos Lietuvos ir kelių užsienio šalių. Šiais metais dalyvavo net 20 įvairių delegacijų, o tai yra daugiau nei 200 dalyvių iš Lietuvos ir užsienio šalių. Pirmąją dieną dalyviai susipažino su savivaldybėmis atidarymo marše, klausėsi diskusijos apie Lietuvos jaunimo metus, atviras galimybes jaunimui Lietuvoje ir Europoje. Vėliau sekė beprotiškai linksmos dirbtuvės, o po jų ir daug energijos reikalaujančios orientacinės žaidynės.

„Patiko, kad pirmąjį vakarą pasitikome paplūdimyje, stebėjome saulėlydį“, – sakė Elektrėnų jaunimo centro darbuotoja Agnė.

Antroji diena buvo dar darbingesnė – dalyvių laukė daug diskusijų apie darbo galimybes jaunimui, jaunimo organizacijų mugė, kurios metu buvo galima susipažinti su jų veikla ir gauti šaunių prizų dalyvaujant veiklose. Vakare visi keliavo į Leon Somov ir Diletos koncertą „Kartu mes galime daug!“.

 „Trečiają dieną po kelių bemiegių naktų visi uždarėme akademiją, atsisveikinome su visais, dar kartą aplankėme jūrą ir išvykome namo!“ – dalijasi įspūdžiais jaunimo centro savanorė Gabrielė.

Jaunimo vasaros akademija – tai nuostabus renginys jaunimui sužinoti apie jaunimo galimybes ne tik Lietuvoje, bet visame pasaulyje, puiki platforma susipažinti su kitų savivaldybių moksleiviais, pasisemti geros patirties ar pasimokyti iš svetimų klaidų.

Dėkojame organizatoriams už puikiais tris dienas pajūryje. Iki susitikimo kitais metais Kretingoje!

 

Elektrėnų jaunimo reikalų tarybos informacija

Atgal Spausdinimo versija

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika