Dėl Jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programos

2022-05-05

 

Elektrėnų savivaldybės taryba pritarė Elektrėnų savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programai , kuria siekiama didinti jaunimo užimtumą vasaros laikotarpiu, skatinti ir didinti pagalbą jauniems žmonėms įsidarbinti. Programa skirta Elektrėnų savivaldybės jaunimui nuo 14 iki 19 m., besimokančiam Elektrėnų savivaldybės teritorijoje esančiose ugdymo įstaigose ir deklaravusiam savo gyvenamąją vietą Elektrėnų savivaldybėje. Programos vykdymo terminas – 2022 m. birželio – rugpjūčio mėnesiai, ne ugdymo proceso metu. Darbdaviui už jaunuolį, įdarbintą visu darbo krūviu, per mėnesį kompensuojama 400 eurų, o jeigu jaunuolis dirba ne visu darbo krūviu, kompensacija skaičiuojama proporcingai pagal dirbtas darbo dienas. Dirbti pagal programą jaunimas gali ne ilgiau kaip du mėnesius.

Jaunuoliai, susiradę būsimą darbdavį ir su juo suderinę dalyvavimą programoje, turi registruotis Elektrėnų kultūros centro Atviro jaunimo centro el. paštu elektrenujaunimocentras@gmail.com  užpildydami nustatytą registracijos anketą. Programoje galės dalyvauti jaunuoliai, kurie pirmi pateiks paraiškas minėtu el. paštu. Su atrinktais dalyviais, darbdaviais ir Elektrėnų savivaldybės administracija bus pasirašomos trišalės sutartys.

Darbdaviai, norėdami rasti jaunuolių, kurie galėtų pas juos dirbti vasarą, gali registruotis nuorodoje: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSedGgpPM8WnMK2QSwGhvt30ex94dqBLUWUJJk1QdrxC5WWb-w/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Informacija ir konsultacijos apie programos įgyvendinimą teikiamos Elektrėnų kultūros centro Atvirame jaunimo centre, tel. 8 670 29 755, arba galima kreiptis į Elektrėnų savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorę, tel. 8 640 28 959, el. p. neringa.pulauskiene@elektrenai.lt.

Informacija apie duomenų apsaugą.

 

 

 

 

Elektrėnų savivaldybės administracijos informacija

Atgal Spausdinimo versija

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika