Kultūros paveldo departamento atstovai Elektrėnų savivaldybėje

2024-06-19

 

Birželio 18 d. Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos Vilniaus teritorinio skyriaus specialistai konsultavo Elektrėnų savivaldybės gyventojus ir Administracijos darbuotojus. Susitikimo metu aptartos kultūros paveldo objektų tvarkybos darbų finansavimo galimybės, kultūros paveldo objektų valdytojų teisės ir pareigos, valstybinės reikšmės miško žemėje esančių kultūros paveldo objektų priežiūra, tvarkymas ir kt.

Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos yra atsakingas už Lietuvos kultūros paveldo apsaugą, priežiūrą ir populiarinimą. Jo veikla apima kultūros paveldo objektų ir vietovių registravimą, tyrimų ir restauracijos darbų koordinavimą, teisės aktų rengimą bei visuomenės švietimą apie kultūros paveldo svarbą. Daugiau informacijos rasite https://kpd.lrv.lt/lt/.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyrius

 

 

Atgal Spausdinimo versija

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika