Turto valdymas

1. Savivaldybei nuosavybės teise priklausančio ir patikėjimo teise valdomo valstybės turto ataskaitos

2. Elektrėnų savivaldybės turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo tvarkos  aprašas

3. Elektrėnų savivaldybės nekilnojamojo turto panaudos sutarčių sąrašas 

4. Elektrėnų savivaldybės nekilnojamojo turto nuomos sutarčių sąrašas 

5. Valstybės nekilnojamojo turto, valdomo patikėjimo teise, sąrašas

6. Sprendimas dėl Elektrėnų savivaldybės nekilnojamojo turto valdymo strategijos patvirtinimo

7. Sprendimas dėl Elektrėnų savivaldybės turto nuomos tvarkos aprašo patvirtinimo

8. Sprendimas dėl Elektrėnų savivaldybės turto perdavimo valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise tvarkos aprašo patvirtinimo

9. Sprendimas dėl Elektrėnų savivaldybės turto perdavimo panaudos pagrindais laikinai neatlygintinai valdyti ir naudotis tvarkos aprašo patvirtinimo

10. Sprendimas dėl Elektrėnų savivaldybei nuosavybės teise priklausančio turto valdymo, naudojimo  ir disponavimo juo ataskaitos rengimo tvarkos aprašo patvirtinimo

11. Savivaldybės nekilnojamasis turtas , perduotas valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise

12. Elektrėnų savivaldybės nuosavybės teise priklausančio nekilnojamojo turto pardavimo sąrašas

13. Sprendimas dėl Elektrėnų savivaldybės būsto ir pagalbinio ūkio paskirties pastatų pardavimo tvarkos aprašo patvirtinimo 2021 m. spalio 27 d. Nr. VI.TS-219

14. Sprendimas dėl nekilnojamųjų daiktų pirkimo Elektrėnų savivaldybės vardu tvarkos aprašo patvirtinimo (2020m. rugpjūčio 26 d. Nr. VI.TS-187)

15. Sprendimas dėl Elektrėnų savivaldybės turto pripažinimo nereikalingu arba netinkamu (negalimu) naudoti ir jo nurašymo, išardymo ir likvidavimo tvarkos aprašo patvirtinimo (2021 m. spalio 27d. Nr. VI.TS-218)

16. Elektrėnų savivaldybės nuosavybėm įsigyti būstai 2021 - 2022 metais

17. Sprendimas dėl valstybės turto perėmimo Elektrėnų savivaldybės nuosavybėn (Elektrėnų savivaldybės nuosavybėn perimamų Kietaviškių seniūnijos gatvių ir kelių sąrašas)

18. Sprendimas dėl valstybės turto perėmimo Elektrėnų savivaldybės nuosavybėn (Elektrėnų savivaldybės nuosavybėn perimamų Pastrėvio seniūnijos gatvių ir kelių sąrašas)

19. Sprendimas dėl valstybės turto perėmimo Elektrėnų savivaldybės nuosavybėn (Elektrėnų savivaldybės nuosavybėn perimamų Elektrėnų seniūnijos gatvių ir kelių sąrašas)

20. Sprendimas dėl valstybės turto perėmimo Elektrėnų savivaldybės nuosavybėn (Elektrėnų savivaldybės nuosavybėn perimamų Semeliškių seniūnijos gatvių ir kelių sąrašas)

21. Sprendimas dėl valstybės turto perėmimo Elektrėnų savivaldybės nuosavybėn (Elektrėnų savivaldybės nuosavybėn perimamų Vievio seniūnijos gatvių ir kelių sąrašas)

22. Sprendimas dėl valstybės turto perėmimo Elektrėnų savivaldybės nuosavybėn (Elektrėnų savivaldybės nuosavybėn perimamų Semeliškių, Kietaviškių, Kazokiškių, Beižionių ir Gilučių seniūnijų gatvių ir kelių sąrašas)

 


Paskutinis atnaujinimas: 2022-11-08 09:35:09

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika