Ukrainos piliečiai, gyvenantys Elektrėnų savivaldybėje, galės kreiptis dėl dokumentų vertimo iš ukrainiečių kalbos į lietuvių kalbą

2023-09-21

 

2023 m. rugsėjo 15 d. Elektrėnų savivaldybės administracija pasirašė vertimo paslaugų sutartį Nr. 03S-552, kuria turintiems leidimus gyventi Lietuvos Respublikoje ir gyvenamąją vietą Elektrėnų savivaldybėje registravusiems pabėgėliams iš Ukrainos suteikiama galimybė nemokamai pasinaudoti dokumentų vertimo raštu iš ukrainiečių kalbos į lietuvių kalbą paslauga.

Vertimo paslaugos tikslas – užtikrinti tinkamą patvirtinančių asmens tapatybę, turimą kvalifikaciją,  asmens (-ų) sveikatos būklę, reikalingų įdarbinti (CV, motyvaciniai laiškai) ar kitų asmenį padedančių identifikuoti ir galinčių padėti sėkmingai integracijai į visuomenę dokumentų vertimą.

Paslaugos bus teikiamos pagal besikreipiančių asmenų poreikį vienam asmeniui verčiant ne daugiau kaip 3 tipinius dokumentus visą projekto įgyvendinimo laikotarpį arba iki visų skirtų lėšų panaudojimo. Paslaugai finansuoti skiriama 390 eurų.

Paslaugos teikiamos įgyvendinant projektą „PABĖGĖLIŲ IŠ UKRAINOS PRIĖMIMAS IR ANKSTYVA INTEGRACIJA“ NR. HOME/2022/AMIF/AG/EMAS/TF1/LT/0013.

Projekto įgyvendinimo Elektrėnų sav. laikotarpis – iki 2024 m. kovo 4 d.

 

Elektrėnų savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius

                           

Atgal Spausdinimo versija

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika