Klausimai-atsakymai
Sveiki,
norėjau pasiklausti dėl šunų vedžiojimo aikštelių:
1. Ar yra duotas leidimas ten verstis komercine veikla. Vieną kartą buvau išprašyta iš aikštelės, nes vyko šunų dresūros užsiėmimas. ta moteris ima už tai pinigus iš žmonių, o Elektrėnų savivaldybei už tai moka mokesčius? kiek žinau, ji net nėra iš Elektrėnų. Aištelė įrengta už mano kaip mokesčių mokėtojos pinigus, todėl nemanau, kad kažkas turi teisė mane išprašyti iš aikštelės, kai aš vedžioju savo šunį. Taigi ar yra suteiktas leidimas aikštelėse vesti užsiėmimus?
2. Kaip prižiūrimos aikštelės_ kas jas turi nušienauti ir sutvarkyti? Kiek kartų per metus jos turi būti šienaujamos? Kas atsakingi surinkti neatsakingų aikštelės naudojų šiukšles (cigarečių pakelius, nuorūkas, butelius ir t.t.) bei šunų ekskrementus. Ar galima bausti už tai, kd aikštelėje šeimininkai nesurenka savo šunų išmatų?
3. Duobių užkasimas. Gal būtų galima atvežti žemių ar smėlio esamoms duobėms išlyginti_

Laukiu atsakymo ir iš anksto dėkoju!
Spausdinti

Laba diena, p. Rasa,

dėkojame už Jūsų klausimą.

1. Gyvūnų vedžiojimo aikštelės (toliau – aikštelės), esančios Elektrėnų mieste, nėra ir negali būti nuomojamos – nėra numatytas tokios paslaugos teikimas, nenustatyti įkainiai. Šunis dresuoti aikštelėse nėra draudžiama, tačiau niekas neturi teisės Jūsų išprašyti iš aikštelės, kai vedžiojate savo šunį.

2. Aikšteles prižiūri Elektrėnų seniūnija. Žolė aikštelėse šienaujama du kartus per metus, šiukšlės surenkamos du kartus per mėnesį, dezinfekuojama vieną kartą per mėnesį. Esant poreikiui, minėti darbai atliekami dažniau. Elektrėnų seniūnija nesamdo jokios įmonės aikštelių priežiūrai, jas prižiūri savo jėgomis bei visuomenei naudingus darbus atliekančių asmenų ir darbininkų, dirbančių viešuosius darbus, pagalba.

Gyvūnų laikymo Elektrėnų savivaldybės teritorijos gyvenamosiose vietovėse taisyklių, patvirtintų Elektrėnų savivaldybės administracijos direktoriaus 2013 m. gruodžio 19 d. įsakymu Nr. 03V-1127, VIII skyriaus 89 punkte nurodyta, kad „asmenys, gyvūnų vedžiojimo aikštelėse vedžiojantys šunis, turi surinkti jų paliekamus ekskrementus ir kitus teršalus“. Administracinės poveikio priemonės už pažeidimus yra taikomos įstatymų nustatyta tvarka. Minėtas taisykles galite rasti www.elektrenai.lt → Teisinė informacija → Taisyklės, tvarkos, aprašaiGyvūnų laikymo Elektrėnų savivaldybės teritorijos gyvenamosiose vietovėse taisyklės.

3. Smėlis bus atvežtas ir duobės, esančios aikštelėse, bus užlygintos, tačiau pirmenybė teikiama Elektrėnų seniūnijoje esančių paplūdimių bei vaikų žaidimų aikštelių tvarkymui.

Džiaugiamės atsakingais gyvūnų šeimininkais ir raginame visus gyventojus, auginančius gyvūnus, laikytis švaros ir tvarkos ne tik aikštelėse, bet ir kitose viešosiose teritorijose.

 

Elektrėnų seniūnija

Atgal

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika