Klausimai-atsakymai
Sveiki, sodų bendrijoje Geibonyse pasistačiau sodo namelį (buvau gavęs iš Jūsų patvirtinimą, kad projektas nereikalingas). Noriu į jį įsivesti elektrą, bet ESO tam reikalauja pateikti supaprastintą projektą, suderintą su architektu.
Norėčiau paklausti nuo ko pradėti, norint gauti šį projektą? Į ką kreiptis? Ar gali architektūros skyrius tokį paruošti?
Spausdinti

Laba diena,
pagal galiojančių teisės aktų nuostatas, sodo namas – nesudėtingas iki 80 kv. m bendro ploto statinys, kuriam projektas ir leidimas neprivalomi. ESO reikalavimas nepagrįstas, perteklinis ir neįgyvendinamas. Jeigu rengiamas projektas, tai gaunamas leidimas, o ne derinimas. Architektūros ir kraštotvarkos skyrius projektų nerengia, tai privati mokama paslauga. Jeigu Jūs numatysite rengti projektą, siūlome pasirinkti kvalifikuotą projekto rengėją, kuris, reikalui esant, išsamiai paaiškins projektavimo ir leidimo gavimo proceso eigą.

Su pagarba
Arūnas Butrimavičius
Architektūros ir kraštotvarkos skyriaus vedėjas

 

Atgal

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika