Klausimai-atsakymai
Sveiki,
Kur reikia kreiptis dėl keliamo triukšmo po 22 val.krepšinio aikštelėje už Šarkinės g.21 namo: neimanoma miegoti dėl pastovaus kamuolio bumsėjimo ar prie uždaryto lango ar prie atviro lango, žaidžiant rėkaujama, kas blogiausia, žaidžiama ir lietui lijant. Kas iš to, jog yra pakabinta Jūsų maža lentelė dėl žaidimo aikštelės naudojimo, niekas jos net neskaito, praeitais metais buvo pateiktas pasiūlymas kad Jus paprašytumėte policijos apsilankyti kas kart po 22:00 aik6telėje ir perspėtų žaidėjus, jog galima žaisti ir triukšmauti iki 22:00, tačiau iš Jūsų reakcijos jokios. Neįmanoma išsimiegoti ypač vasarą prie atvirų langų, ir į darbą turi išeiti nepailsėjus...Laukiu iš Jūsų pagalbos ir atsakymo. Dėkoju.
Spausdinti

Laba diena,

atsakydami į Jūsų 2020 m. birželio 1 d. (reg. Nr. 01.3-41) pateiktą prašymą, informuojame, kad savivaldybės administracijos specialistai pakartotinai kreipėsi į Elektrėnų policijos komisariatą dėl galimai daromų viešosios tvarkos pažeidimų Elektrėnuose Šarkinės g. esančioje krepšinio aikštelėje.

Dėl galimai daromų pažeidimų po 17.00 valandos prašome skambinti bendruoju pagalbos telefono numeriu 112

 

Su pagarba

Asta Tamošiūnienė
Teisės ir personalo administravimo skyriaus vyresnioji specialistė

Atgal

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika