Sveikata
Priėmimas į vaikų darželius

 

 

Registracija internetu

Vaikus į darželius taip pat galite užregistruoti siųsdami užpildytą prašymo formą el. paštu [email protected] arba atvykus į Savivaldybę ir įrašyti vaiką į ikimokyklinių ugdymo įstaigų eiles. 


Jei kyla problemų:

1. Skambinkite Elektrėnų savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiajai specialistei Janinai Kielienei telefonu (8 528) 58 026 arba rašykite elektroniniu paštu [email protected]

2. Rašyti [email protected] (pagrindinis pagalbos tarnybos kontaktas). Šiuo el. p. turėtų kreiptis įstaigų darbuotojai, sistemą naudojantys tėvai (savivaldybės gyventojai). Kontaktas yra nurodytas sistemos registruok.lt svetainėje. Šiuo kontaktu reiktų kreiptis dėl viso registruok.lt sistemos veikimo (vaikų registracijos, prašymų statusų keitimų, sistemos klaidų, sistemoje esančios informacijos pateikimo).

Taip pat galima kreiptis dėl sistemos www.manodienynas.lt posistemės darželiams klausimų, susijusių su vaikų priėmimu, prašymų informacija, grupių administravimu ir kt. 


 

Paskutinis atnaujinimas: 2022-10-27 11:24:16

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika