Klausimai-atsakymai
Labadiena. Tai ir klausimas ir pasipiktinimas. Siandien (Penktadieni) su draugais norejome nueiti i taip vadinamo "baseino" sale. Nuejome. Pirmiausia ta moteriske kuri turi budeti nepasitiko turejome laukti ~10 minuciu. Pagaliau atejo ir kagi matome vel ta pikta, izuli moteris. Nezinau jos vardo bet ji juodais plaukais nelabai sena. Tokio izulaus zmogaus dar nesu mates!!! Paklauseme ar galime i krepsinio sale, pasake, kad siandien visa diena negalima i sale eiti, nes eis elektrines darbuotojai ir dar kazkas... Taigi KA MUM PAAUGLIAM DARYTI???? I kokia sale eiti pazaisti krepsini? Lauke salta. Labai noreciau kad ispetumete ta moteriske, kad elgtusi ne taip izuliai ir noreciau, kad atsakytumete ka mum daryti pvz penktadieni? ar dar kokia savaites diena? MES TROKSTAM KREPSINIO!. Tikiuosi greitai atsakysite i klausima. Su pagarba ELektrenu jaunimas.
Spausdinti

Laba diena 

Pirmiausia atsiprašome už darbuotojos įžūlų elgesį, darbuotoja įspėta. Tikime, kad daugiau tokie nemalonūs atvejai mūsų centre nepasikartos. Primename, kad VšĮ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centro krepšinio salėje jaunimas gali pažaisti krepšinį nuo 8.00 iki 15.00 val. tik už 2 Lt/val. vienam asmeniui. Nuo 15.00 val. krepšinio salė būna užsakyta iš anksto organizacijų, įmonių ar kitų klientų. Užsisakyti salę kainuoja 50 Lt/val. Taip pat kviečiame jaunimą apsilankyti  baseine bei ledo rūmuose. Informacijos apie kitas aktyvias pramogas  teiraukitės telefonu 39 578, rašykite el. paštu [email protected]., atsakysime. Apie VšĮ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centro teikiamas paslaugas bei įkainius skaitykite svetainėje: www. sportocentras.netDar krepšinį galite žaisti Elektrėnų savivaldybės Sporto mokyklos bei bendrojo lavinimo mokyklų salėse.    

Pagarbiai, programų koordinatorė Greta Kavoliūnaitė VšĮ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centras

Atgal

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika