Klausimai-atsakymai
Laba diena,
norėčiau pasidomėti, kada Mustenių km. bus užbaigti kanalizacijos ir vandentiekio darbai pagal Europos sąjungos šinansuojamą projektą? Nes kažkaip labai ilgai žadama, kad darbai bus užbaigti, bet tai jau tęsiasi senai ir nesulaukiam jokių darbų užbaigimo. Ar mums reikia kreiptis į kitas instancijas?


AČIŪ
Spausdinti

    Europos Sąjungos lėšomis prie Elektrėnų savivaldybės Pastrėvio ir Semeliškių seniūnijų  Mustenių ir Daugirdiškių kaimuose esančių daugiabučių namų buvo įrengtos buitinių nuotekų valyklos.
     2014–2020 m. ES finansuojamų investicijų periodas tik prasidėjo. Šiuo metu vyksta planavimo darbai. Atsižvelgiant į finansavimo sąlygų aprašus, atrenkami tinkami finansuoti projektai. Darbai prasidės 2016–2017 m. Informacija apie atrinkus ir tinkamus finansuoti projektus bus paskelbta Elektrėnų savivaldybės interneto svetainėje www.elektrenai.lt/investicijos.
     Dėl informacijos apie nuotekų ir vandentiekio tinklų plėtros planus, kreipkitės į paslaugos tiekėją UAB “Elektrėnų komunalinis ūkis”.


Elektrėnų savivaldybės administracijos Ūkio plėtros ir investicijų skyrius

Atgal

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika