Klausimai-atsakymai
Laba diena,
Ne paslaptis, kad naujuosiuose rajonuose yra nepakankama kambarių temperatūra. Kadangi pernai gyvenome tik pirmą žiemą Elektrėnuose, galvojome, kad kažkas netvarkoje su mūsu butu. pasikeitėme langus į plastikinius, bet padėtis praktiškai nepasikeitė. Akivaizdu, kad priežastis turi nustatyti Komunalinis ūkis.
Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos 2004-06-29 įsakymu Nr. V-479 „Dėl Lietuvos higienos normos HN42:2004 „Gyvenamųjų ir viešojo naudojimo pastatų mikroklimatas“ patvirtinimo“ patvirtintoje higienos normos 6 punkte nustatyta, kad minimali kambario temperatūra privalo būti 18 laipsnių.
Prašome informuoti kodėl netolygiai yra paskirstome šiluma Elektrėnų mieste ir imtis priemonių šiai padėčiai ištaisyti.
Mūsų namas - Pergalės g.
Spausdinti

Laba diena 

Jūsų klausimas persiųstas UAB„Elektrėnų komunalinis ūkis“, nes ši bendrovė teikia komunalines paslaugas. Išsamų ir operatyvų atsakymą rasite UAB„EKŪ“ tinklalapyje www.eku.lt.

Atgal

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika