Klausimai-atsakymai
Laba diena,
2014 m. vasario 12 d. Vievio miesto Semeliškių g. 79 namo 1,2,5, 7 ir 8 butų gyventojai pateikė UAB "Gelvita" užpildytus ir pasirašytus "Butų ir kitų patalpų savininkų balsavimo raštu biuletenius" su pritarimo žymomis (dokumentai pateikti "Gelvitai" sutarus su UAB "Elektrėnų komunalinis ūkis" už renovaciją atsakingu asmeniu). Dokumentus priėmė dispečerė N. Satkevičienė. Jokios informacijos apie priimtą sprendimą rekonstruoti (įvertinus kitų numatytų rekonstruoti pastatų neatitikimą keliamiems kriterijams) arba nerekonstruoti šio pastato gyventojai nėra gavę.
Prašome Jūsų pateikti priimtą sprendimą ir paaiškinti ar numatoma galimybė ateityje įtraukti šį pastatą į rekonstruojamų objektų sąrašą.

Pagarbiai
R. Karvelienė
el. p. [email protected]
Spausdinti

Dokumentacijos, kad gyventojai nori atnaujinti namą, Semeliškių g. 79, Vievis, neturime. 

Kai Aplinkos ministerija paskelbs 3-iąjį kvietimą dėl dalyvavimo daugiabučių atnaujinimo programoje, informuosime šio daugiabučio gyventojus.

 

 Elektrėnų savivaldybės administracijos Ūkio plėtros ir investicijų skyrius

Atgal

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika