Klausimai-atsakymai
Laba diena, vaikas užregistruotas i darželį 2020m gruodžio men. Bet kadangu vietu nėra, taip man buvo paaiškinta tai tik rugsėjo men. Bet prisijungus vis sarase jo vieta keičiasi buvo 7 eileje dabar 19. Sakykute kai ateis rugsejis vietu neliks vel. Kodel taip taip keiciasi eile.
Spausdinti

Iš paklausimo turinio galima suprasti, kad prašymas dėl vaiko priėmimo į Elektrėnų savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ugdymo grupę nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. užregistruotas Vaikų registravimo ir priėmimo į Elektrėnų savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes informacinėje sistemoje 2019 m. gruodžio mėnesį.

Vietos eilėje kaita yra visiškai normalus reiškinys, ji gali kisti dėl Vaikų registravimo ir priėmimo į Elektrėnų savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes organizavimo tvarkos apraše, patvirtintame Elektrėnų savivaldybės tarybos 2017 m. spalio 25 d. sprendimu Nr. V.TS-220, numatytų aplinkybių (pavyzdžiui, atsiranda kitiems asmenims pirmenybę teikiančios priežastys).

Primename, kad vaikų, priimamų į Elektrėnų savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ugdymo grupes nuo š. m. rugsėjo 1 d., sąrašai bus sudaryti iki š. m. birželio 1 d. 

 

Su pagarba

Džeraldas Dagys
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas

 

Atgal

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika