Klausimai-atsakymai
Laba diena, norėčiau sužinoti kur reikia nešti sąskaitą už komunalines paslaugas, kurią radau pašto dėžutėje ir kaip susimokėti už elektros energiją ir dujas, toje sąskaitoje nėra grafų už elektros energiją ir dujas. Tai ką gal reiks pildyti ir atsiskaitymo knygutę ir šitą sąskaitą? Jei taip, tai koks tikslas šitų sąskaitų siuntimo? Ačiū ir sekmės:)
Spausdinti

Laba diena

EKŪ administracija informuoja, jog įvesdama gyventojams naują atsiskaitymo už komunalines paslaugas tvarką, ji vadovaujasi Lietuvos Respublikos šilumos ūkio įstatymo 12 str. 3 d. nuostata – atsiskaitymo už šilumą dokumentai yra sąskaitos („Valstybės žinios“, 2003 m. Nr. 51 – 22540), kurias UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ privalo teikti įmonės paslaugų vartotojams.Kita vertus, siekdama apsaugoti atsiskaitančius žmones nuo kaimynų, kitų pašalinių domėjimosi jų reikalais, o būtyje, pavyzdžiui, pasitaiko, kad iš apmokėjimo už komunalines paslaugas žiniaraščių dingsta ištisi puslapiai, administracija, remdamasi LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo pakeitimo įstatymo 24 str. 1 d. („Valstybės žinios“, 2003 m. Nr. 15-597), nuo 2005 m. spalio 10 d. įvedė naują tvarką - kad apsaugoti komunalinių paslaugų vartotojų duomenis nuo atsitiktinio ir neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito minėtu įstatymu nenumatyto tvarkymo, šias sąskaitas įdėti į gyventojų pašto dėžutes. Pagal gautą sąskaitą( įrašius karšto ir šalto vandens parodymus) galima mokėti UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ kasoje, pašte arba internetu.Atsiskaitymo knygelėje kol  kas reikia pildyti grafas už elektros energiją ir dujas, mokėti UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ kasoje. pašte arba internetu.   

 UAB„Elektrėnų komunalinis ūkis“  

Atgal

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika