Klausimai-atsakymai
Laba diena, norėčiau sužinoti ,kodėl nieko nesiimama del daržu prie daugiabučiu Vievyje?Jau pavasaris o žmonės ir toliau ruošia žeme daržams.Šiltnamiu niekas net nesiruošia nuvers.... vaikai neturi kur zaisti,del daržu ir ju savininku bijo kad kamuolys nenukristu ir kokiu bulviu neišlaužytu.baisu kas darosi.keli metrai nuo langu o yra vežamas paukštyno mešlas ir pilamas .kvapas koks baisus .Parkuojant automobilius baisu kad ant darzo neužvaziuot.ar tai bus sustabdyta? kol kas nesimato jokiu veiksmu.
Spausdinti
Vievio seniūnijos gyventojai yra nuolat informuojami ir įspėjami, kad turi laikytis Elektrėnų savivaldybės miestų ir kitų gyvenamųjų vietovių tvarkymo ir švaros taisyklių, patvirtintų Elektrėnų savivaldybės tarybos sprendimu 2012-06-27  Nr. TS-197, kurios nustato švaros ir teritorijos priežiūros reikalavimus, apibrėžia fizinių ir juridinių asmenų pareigas švarai ir tvarkai savivaldybės teritorijoje užtikrinti. Gyventojai yra informuojami tiek žodžiu, vykstant į vietą, tiek raštu, iškabinant skelbimus, kad šių nurodytų taisyklių privalo laikytis visi fiziniai ir juridiniai asmenys. Šiais metais ši akcija jau tęsiama ir gyventojai dar kartą ir papildomai yra informuojami.
Vievio seniūnas  Z. Pukėnas
 
Atgal

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika