Klausimai-atsakymai
Laba diena norėčiau pasiteirauti, jai esu vieniša mama ir kūdikio tėvas yra iš kitos valstybės ir nenori pripažinti tėvystės, ką reikia daryti, kur kreiptis ir kas man priklauso pagal mūsų įstatymus.
Dėkoju už išsamų atsakymą.
Spausdinti

Laba diena,

Gimus vaikui, skiriama 8 MGL dydžio vienkartinė pašalpa (1000 Lt). Dėl šios pašalpos skyrimo reikia kreiptis į Elektrėnų savivaldybės administracijos Sveikatos ir socialinės paramos skyrių, 106 kab., adresu; Elektrinės g. 8, Elektrėnai.Taip pat šeimoje, auginančioje vieną ar du vaikus, kiekvienam vaikui skiriama 0,75 MGL dydžio išmoka per mėnesį nuo jo gimimo dienos, iki sukaks 3 metai. Šeimoje, auginančioje vieną ar du vaikus, kiekvienam vaikui nuo 3 iki 7 metų, skiriama 0,4 MGL (50 Lt) dydžio išmoka per mėnesį. Dėl pašalpų skyrimo reikėtų kreiptis į Elektrėnų savivaldybės slaugos ir socialinių paslaugų centrą adresu: Taikos g. 6b, Elektrėnai. Jeigu iki nėštumo (ne mažiau kaip 7 mėn.) Jūs dirbote, tai turite teisę gauti motinystės (tėvystės) pašalpą. Reikėtų kreiptis į savo miesto ar rajono „Sodros“ teritorinį skyrių. Kreiptis adresu: Taikos g. 6b, Elektrėnai.             Jeigu vaikas gimė nesusituokusiai motinai ir tėvystė nepripažinta, tėvystę gali nustatyti tik teismas. Jums reikėtų kreiptis konsultacijos pas juristą. Informaciją gali suteikti ir savivaldybėje dirbantys juristai.  

Atgal

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika