Klausimai-atsakymai
Laba diena, į savivaldybės dministraciją kreipiasi vienas iš teniso gerbėjų. Elektrėnuose turime vienus teniso kortus, kuriais gali naudotis visi elektrėniškiai. Suprasdamas, kad Eleketrėnuose propaguojamos tik dvi sporto šakos (dziudo ir ledo ritulys), norėčiau išreikšti norą tensininkų vardu: gal galima būtų minimaliai sutvarkyti senus teniso kortus, t.y. nudažyti kortų juostas, ir išvalyti kortus nuo spyglių. To užtektų. Mes ir patys pasitvarkome , tačiau manau ir savivaldybė galėtų minimaliai prie tvarkos prisidėti, tai daug nekainuotų (du litrai baltų dažų ir darbininkai valymui (atliekantys viešuosius darbus, šie darbai užimtų pusdienį). Dėkoju visų teniso entuziastų vardu).
P.s. Girdėjau gandus apie naujų teniso kortų Elektrėnuose įrengimą. Būtų malonu išgirsi savivaldybės nuomonę ir planus šiuo klausimu. Be to pasiūlyum,as apsvarstymui: gal vertėtų truputį investuoti į senus kortus (gera vieta, 4 aikštelės), reikėtų tik pakeisti dangą ir apsitvarkyti.
Spausdinti

Lauko teniso aikštelė, esanti Elektrinės g. 12A, Elektrėnuose, neatitinka saugos reikalavimų, nes yra po aukštos įtampos laidais. Kad būtų išvengta nelaimės, pageidautina neeksploatuoti šios aikštelės, kol nebus nuspręsta, kaip sutvarkyti aikštelę, kad ji būtų saugi, kol nebus numatytas finansavimas
šiems darbams atlikti ir kol šie darbai nebus atlikti.

Atsakydami į Jūsų klausimą dėl naujų teniso kortų įrengimo informuojame, kad Elektrėnų savivaldybės taryba 2014-06-25 priėmė sprendimą Nr. TS-153 „Dėl teniso aikštelės renovacijos ir naudojimo“, kuriuo leidžiama asociacijai Elektrėnų teniso klubui atlikti teniso aikštelės, esančios Sanatorijos g. 72, Abromiškių k., Elektrėnų sav., renovaciją.

Išsamesnė informacija www.elektrenai.lt.

Elektrėnų savivaldybės administracija

Atgal

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika