Klausimai-atsakymai
Laba diena,
dėkoju už taip greitai gautą atsakymą, dabar norėčiau pasiteirauti, dėl štai šio sakynio: "Taip pat šeimoje, auginančioje vieną ar du vaikus, kiekvienam vaikui skiriama 0,75 MGL dydžio išmoka per mėnesį nuo jo gimimo dienos, iki sukaks 3 metai. Šeimoje, auginančioje vieną ar du vaikus, kiekvienam vaikui nuo 3 iki 7 metų, skiriama 0,4 MGL (50 Lt) dydžio išmoka per mėnesį"; Ar dėl šių pajamų gavimo reikia kas 3 mėnesius pristatynėti įvairias pažymas, o ar dirbančios moterys taip pat gauną tokias pačias pajamas?
Dekoju.
Spausdinti

Laba diena

Įregistravus vaiko gimimą Civilinės metrikacijos biure, reikia kreiptis dėl vienkartinės išmokos gimus vaikui skyrimo. Tuomet reikia deklaruoti vaiko gyvenamąją vietą (kreiptis į Policijos komisariato Migracijos tarnybą). Surinkus visus dokumentus dėl išmokos vaikui skyrimo (nuo gimimo iki 3 metų), reikia kreiptis į Elektrėnų savivaldybės slaugos ir socialinių paslaugų centrą arba seniūnijas (pagal registracijos vietą). Jūs pildote prašymą, pateikiate reikiamus dokumentus, ir pašalpa skiriama iki vaikui sueis 3 metai. Kai vaikui sueina 3 metai, Jums vėl reikia kreiptis į Slaugos ir socialinių paslaugų centrą arba seniūnijas, užpildyti prašymą ir pateikti reikiamus dokumentus. Tuomet skiriama pašalpa vaikui nuo 3 iki 7 metų (pagal šiuo metu galiojančius įstatymus). Dokumentų kas trys mėnesiai pateikti nereikia, šios pašalpos yra mokamos neatsižvelgiant į tai, kiek šeima gauna pajamų.

Atgal

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika