Klausimai-atsakymai
Laba diena. Daugumą šeimų, auginančių vaikus, netenkina švietimo skyriaus sudaryta vaikų eilės į ikimokyklines įstaigas informacija. Nėra jokio konkretumo, informacijos, eiliškumo. Visiškai neaišku, kokiais kriterijais nustatomas eiliškumas. Vaikų sąrašai nėra skelbiami viešai. Tai puiki terpė korupcijai. Reikalaujame viešumo, kad sąrašai būtų skelbiami internete arba švietimo skyriaus informaciniame stende. Iš anksto dėkoju už atsakymą.
Spausdinti
Vaikų priėmimo tvarką į Elektrėnų savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio  ir priešmokyklinio ugdymo grupes reglamentuoja Elektrėnų savivaldybės tarybos 2012-08-22 sprendimas Nr. TS- 247. Vadovaujantis šiuo teisės aktu, internete skelbiami dokumentai, reglamentuojantys  vaikų priėmimo  į ikimokyklines ir/ar priešmokyklines ugdymo grupes tvarką. Skelbiama informacija apie laisvas vietas Elektrėnų savivaldybės  švietimo įstaigose, vykdančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas. Norint viešai skelbti asmens duomenis internete, reikalingas raštiškas kiekvieno asmens sutikimas. Šiuo metu vaikų eilės sudaromos pagal Jūsų, gerb. tėveliai, prašymų pateikimo registracijos datą, vadovaujantis Elektrėnų savivaldybės tarybos sprendimu patvirtintu aprašu.  Sudaromos dvi eilės: bendroji ir prioritetinė.  Jūsų vaikas įtraukiamas į vieną iš šių eilių, jeigu pateikti visi reikalingi dokumentai: prašymas, gimimo liudijimo kopija, pažyma apie deklaruotą gyvenamąją vietą, kiti dokumentai, liudijantys apie teisę į prioritetus (t. y. pirmumo teisė būti įrašytiems į eilę).
 Vaikų sąrašai – eilės 2014/2015 m m. skelbiamos Švietimo skyriuje. Tėveliai turi galimybę susipažinti su vaikų eilėmis į ikimokyklines ir/ar priešmokyklines ugdymo grupes Elektrėnų mieste darbo dienomis patogiu laiku.
           Žr. 2012-08-18 sprendimą Nr. TS-247 „Dėl Vaikų priėmimo į Elektrėnų savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes tvarkos aprašo patvirtinimo“

Švietimo skyriaus   vyr. specialistė  J. Kielienė
 
Atgal

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika