Kviečiame teikti paraiškas dėl paramos iš Elektrėnų savivaldybės smulkiojo verslo ir kaimo plėtros programos lėšų

2023-09-01

Siekdami gerinti verslo ir ūkininkavimo sąlygas Elektrėnų savivaldybėje, skatinti vietos gyventojų bei įmonių verslumą bei konkurencingumą, kviečiame nuo rugsėjo 4 d. iki rugsėjo 17 d. Elektrėnų savivaldybės smulkiuosius verslininkus ir ūkininkus, atitinkančius Elektrėnų savivaldybės smulkiojo verslo ir kaimo plėtros programos nuostatų reikalavimus, teikti užpildytas paraiškas skirti paramą iš Elektrėnų savivaldybės smulkiojo verslo ir kaimo plėtros programos lėšų.

Dėl paramos gali kreiptis Elektrėnų savivaldybėje registruotos ir veiklą vykdančios labai mažos įmonės, kuriose dirba iki 10 darbuotojų, fiziniai asmenys, veiklą vykdantys įsigiję verslo liudijimą ar individualios veiklos pažymą, ar ūkininkai, registruoti Ūkininkų ūkių registre. Ūkio subjekto (fizinio asmens) metinės pajamos iš ūkinės veiklos turi sudaryti daugiau kaip 50 procentų visų deklaruotų metinių pajamų.

Elektrėnų savivaldybės smulkiojo verslo ir kaimo plėtros programos nuostatuose numatomas lėšų skyrimas kompensuojant:

1. verslo planų, investicijų projektų ir paraiškų gauti finansinę paramą iš kitų fondų rengimo išlaidas ūkio subjektams; 

2. dalyvavimo Lietuvoje ir užsienyje vykstančiose parodose, mugėse ir verslo misijose patirtas išlaidas; 

3. kvalifikacijos kėlimo kursų, seminarų išlaidas;

4. naujos įmonės steigimo išlaidas;

5. naujų interneto svetainių kūrimo išlaidas;

6. kaimo verslui reikalingų inžinerinių įrenginių (elektros energijos prijungimas ar galios padidinimas, artezinis šulinys) įrengimo ir melioracijos sistemų (drenažo), kurios nuosavybės teise nepriklauso valstybei (t. y. drenažo rinktuvai, kurių skersmuo yra mažesnis kaip 12,5 cm), remonto darbų ir remontui reikalingų medžiagų įsigijimo išlaidas;

7. įrangos ir technikos įsigijimo išlaidas;

8. gyvulių produktyvumo kontrolės vykdymo patirtas išlaidas.

Elektrėnų savivaldybės smulkiojo verslo ir kaimo plėtros programos lėšų skyrimo nuostatai ir paraiškų formos skelbiamos Elektrėnų savivaldybės interneto svetainėje www.elektrenai.lt (Verslininkui –> Smulkusis verslas –> Smulkiojo verslo ir kaimo plėtros programa).

Pasirašytą paraišką ir patvirtintus priedus galima atsiųsti paštu (Elektrėnų savivaldybės administracija, Rungos g. 5, LT-26110 Elektrėnai) ar elektroniniu paštu [email protected] nuo rugsėjo 4 d. iki rugsėjo 17 d.

Išsamesnės informacijos prašome kreiptis į Elektrėnų savivaldybės administracijos Finansų ir strateginio planavimo skyriaus vyriausiąją specialistę Ireną Vainiūnienę el. paštu [email protected] arba tel. (8 528) 58 065.

 

Elektrėnų savivaldybės administracija

Atgal Spausdinimo versija

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika