Klausimai-atsakymai
Kartoju klausimą, į kurį nebuvo atsakyta ir kuris buvo priskirtas prie neviešinamų klausimų: Elektrėnuose, Lingių gatvėje (skersai kelio, tarp 7 ir 8 namų) yra iškastas griovys, jokie darbai ten nėra vykdomi (nei kabelio, nei vamzdyno tiesimas nevyksta), gatvė taip pat užtverta savadarbiais užtvarais ir iš vienos pusės (bet tik iš vienos pusės) pažymėta kelio ženklu ribojančiu eismą. Labai panašu, kad šioje vietoje yra imituojami darbai siekiant apriboti pro šalį važiuojančių automobilių kiekį (vietiniai gyventojai sako, kad jie taip bando kovoti su dulkes keliančiais automobiliais). Tokie veiksmai riboja kitų šios gatvės gyventojų privažiavimą prie savo nuosavybės. Ar ten vykdoma veikla yra legali ir ar bus imtasi priemonių?
Spausdinti

Laba diena,

Lingių g. 7 savininkui paskirtas terminas grioviui užkasti. Neįvykdžius reikalavimo griovys bus užkastas seniūnijos lėšomis, kurios bus išieškotos iš sklypo Lingių g. 7 savininko.

 

Su pagarba
Arūnas Butrimavičius
Architektūros ir kraštotvarkos skyriaus vedėjas

Atgal

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika