Klausimai-atsakymai
Jau neatsimenu, kada mes, Saulės 7 namo gyventojai, parašėme kolektyvinį laišką su prašymu įrengti prie pat namo šaligatvį (2 ar 3 metai atgal). Pernai gavau atsakymą, kad bus atlikta panaudojant senas plyteles, bet metai eina, o per lietų vis dar reikia klampoti purvynu.
Taip pat norėčiau paklausti, ar kada nors bus pamažinti kalneliai prieš pėsčiųjų perėją Trakų gatvėje (laiudiškai vadinami gulinčiais policininkais) nes ne tik mano, bet ir kai kurių kitų automobiliai braukia dugno konstrukcijomis, kad ir kaip atsargiai bevažiuotum. Nejaugi, norint nesugadinti mašinos, reikia visiškai nevažiuoti per nurodytą perėją? Ir kas atsakys už sugadintus automobilius? Tarp kitko, mano automobilio techninė būklė ideali ir, jei kas nors netiki, galiu bet kada tai įrodyti. Ačių.
Spausdinti

Laba diena

2005 m. spalio 12 d. Elektrėnų seniūnijos sudaryta komisija patikrino Saulės g. 7 namo gyventojų prašyme nurodytus faktus dėl šalia esančio namo tako išklojimo plytelėmis. Išmatavę būsimo šaligatvio užimamą plotą, tai yra 2m ilgio ir 1m pločio, nustatėme, kad šiam darbui atlikti  visų pirma reikia suderinti su savivaldybės architektūros skyriaus vedėju - vyriausiu architektu, nes šis šaligatvis miesto gatvių projekte nenumatytas. Taip pat reikalingos medžiagos: smėlis, juodžemis, šaligatvio plytelės, darbo jėga šio šaligatvio įrengimui. Iš viso tai kainuotų apie 2200 Lt, Tokių lėšų seniūnija šiai dienai neturi.    Būtų malonu išgirsti Jūsų namo gyventojų pasiūlymus, kviečiame atvykti į seniūniją ir pareikšti nuomones šiuo klausimu.    Dėl Trakų gatvėje prie darželio įrengtų kelyje paaukštinimų, tai įrengta dėl pėsčiųjų, visų mūsų vaikų saugumo. Tikime,  kad Jūs asmeniškai pamatę pėsčiuosius pereinant gatvę pristabdysite, tačiau dėl kai kurių vairuotojų kultūros stokos tenka imtis drastiškų priemonių, kad pristabdytų savo automobilius ten, kur reikalauja eismo taisyklės, net ir tokiomis priemonėmis kaip kelyje staigus kelio dangos paaukštinimas.

 Seniūnijos specialistas Kęstutis Jonas Rėklys 

Atgal

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika