Gilučių seniūnės Kristinos Vitartės 2022 metų užduotys

1 užduotis: Užtikrinti gyventojams teikiamų paslaugų kokybę.

Vertinimo rodiklis: Vertinimo rodiklis kokybinis – gyventojams seniūnijos paslaugos turi būti teikiamos kokybiškai – laiku ir reikiamos apimties, dėl seniūnijos paslaugų kokybės neturi būti gyventojų skundų, kuriuos teismas, administracinių ginčų komisija ar Seimo kontrolierius pripažintų pagrįstais.

2 užduotis: Racionaliai ir tikslingai panaudoti biudžeto lėšas.

Vertinimo rodiklis: Vertinimo rodiklis kokybinis – biudžeto lėšos turi būti naudojamos racionaliai ir tikslingai – pagal savivaldybės tarybos ir administracijos pavedimus laikantis ūkiškumo principo.

3 užduotis: Atlikti seniūnijos vidaus administravimą.

Vertinimo rodiklis: Vertinimo rodiklis kokybinis – seniūnijos darbo veikla turi vykti sklandžiai, be sutrikimų ir nenutrūkstamai, turi būti savalaikis ir adekvatus reagavimas į pastebėtus seniūnijos darbuotojų veiklos trūkumus.

4 užduotis: Kontroliuoti, ar teikiant viešąsias paslaugas laikomasi teisės aktuose bei sutartyse nustatytų reikalavimų, nagrinėti gyventojų prašymus ir skundus dėl viešųjų paslaugų teikimo ir šiais klausimais pagal kompetenciją priimti sprendimus. Savivaldybės administracijai ir kitiems viešųjų paslaugų teikimą administruojantiems subjektams teikti pasiūlymus dėl viešųjų paslaugų teikimo gerinimo.

Vertinimo rodiklis: Vertinimo rodiklis kokybinis –  gyventojų prašymai ir skundai išnagrinėti nustatyta tvarka ir terminais, priimti sprendimai (atsakymai) neginčyti teisme ar administracinių ginčų komisijoje. Kontrolė turi būti nuolatinė, pasiūlymai konstruktyvūs. Pasiūlymai dėl viešųjų paslaugų teikimo gerinimo pateikti laiku.

5 užduotis: Dalyvavimas epidemiologinės situacijos valdyme.

Vertinimo rodiklis: Vertinimo rodiklis kokybinis – aktyvus įsitraukimas, bendradarbiavimas su kitomis institucijomis.

 

Paskutinis atnaujinimas: 2022-03-07 11:18:41

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika