Elektrėnų savivaldybės interneto svetainėje elektroniniu būdu pateikiamų klausimų atsakymo ir publikavimo tvarkos aprašas
          PATVIRTINTA
          Elektrėnų savivaldybės administracijos 
          direktoriaus 2007 m. balandžio 19 d.
          įsakymu Nr.03 V – 191


Elektrėnų savivaldybės interneto svetainėje elektroniniu būdu pateikiamų klausimų atsakymo ir publikavimo tvarkos aprašas

1. Svetainės lankytojams sudarytos sąlygos pateikti savivaldybės reguliavimo srities klausimus, gauti į juos atsakymus ir perskaityti atsakymus į kitų asmenų užduotus ir jau atsakytus klausimus, kurie yra publikuojami savivaldybės interneto svetainės skyriuje „Klausimai–atsakymai“.
2. Klausimai, pateikti elektroniniu būdu, turi būti parašyti valstybine kalba, aiškiai išdėstant mintis ir pasirašyti, nurodant vardą, pavardę, elektroninį adresą.
3. Gautas klausimas yra registruojamas dokumentų valdymo sistemoje, teikiamas susipažinti vadovams ir nukreipiamas savivaldybės administracijos darbuotojui arba įstaigai pagal veiklos sritį bei kompetenciją.
4. Jei nėra prašoma daug ar sudėtingos informacijos, į klausimą atsakoma per 10 darbo dienų, sudėtingesnis atsakymas gali būti ruošiamas iki 20 darbo dienų.
5. Atsakymas klausimą pateikusiam asmeniui išsiunčiamas elektroniniu paštu. Dažniau pasitaikantys, aktualesni klausimai publikuojami ,,Klausimų–atsakymų“ skyriuje.
6. Anoniminių klausimų autoriams atsakymas elektroniniu paštu nėra išsiunčiamas ir nepublikuojamas.
7. Atsakymai į grasinančius, įžeidžiančius bei necenzūrine kalba parašytus klausimus nėra teikiami ir šie klausimai nepublikuojami.
8. Nėra teikiamas atsakymas į to paties asmens pateiktą klausimą, į kurį jau buvo atsakyta anksčiau, taip pat į klausimą, kuris nėra savivaldybės kompetencija.

Paskutinis atnaujinimas: 2016-11-23 10:20:16

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai. Slapukų politika