Elektrėnų savivaldybė - straipsniai : Tarybos posėdyje priimti sprendimai

English

Elektrėnų savivaldybės administracija. Biudžetinė įstaiga, Rungos g. 5, LT-26110 Elektrėnai. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 188756190. Tel. (8 528) 58 000, El. p. administracija@elektrenai.lt

Skelbimai
Archyvas
Tarybos posėdyje priimti sprendimai

2018-10-01

2018-09-26 vyko Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdis.
Elektrėnų savivaldybės taryba pakeitė Elektrėnų savivaldybės tarybos 2017 m. balandžio 25 d. sprendimu Nr. V. TS-56 patvirtinto Elektrėnų savivaldybės tarybos veiklos reglamento 128, 180.23 ir 207.7 punktus. Tarybos reglamentas skelbiamas www.elektrenai.lt/Taryba.
 Siekdama populiarinti derliaus šventę „Gėrybių kraitė“, pritraukti daugiau prekiautojų tautodailininkų dirbiniais ir žemės ūkio produktais, o gyventojams smagiai praleisti laiką, taryba atleido prekiautojus  nuo vietinės rinkliavos už leidimo prekiauti iš laikinai įrengtų vietų 2018 m. rugsėjo 30 d. derliaus šventės metu išdavimą. Taip pat pakeistas Renginių organizavimo Elektrėnų savivaldybės viešosiose vietose 25 punktas, pagal kurį galima bus prekiauti alumi ir vynu, kurie  Lietuvos Respublikos tautinio paveldo produktų įstatymo nustatyta tvarka sertifikuoti ir pripažinti tautinio paveldo produktu.
Elektrėnų savivaldybės taryba siekdama užtikrinti veiklų, programų ir investicijų projektų įgyvendinimą pakeitė Elektrėnų savivaldybės 2018 metų biudžetą. Po tarybos narių diskusijų UAB „Donersa“ prašymu taryba nusprendė atleisti nuo nekilnojamojo turto mokesčio už 2017 m., nes bendrovė atitinka Smulkiojo verslo ir kaimo plėtros programos nuostatus. Bendrovė įsikūrė 2014 m., 2015 pastatė kartodromą, iš 14 darbuotojų 9 yra Elektrėnų savivaldybės gyventojai, investavo į savo verslą savivaldybėje ne mažiau kaip 100 tūkst. Eur, planuoja dar plėstis ir įkurti papildomų darbo vietų. Nuo veiklos pradžios bendrovė yra socialiai atsakinga, suteikia galimybę vaikų globos namų vaikams nemokamai papramogauti ir kt.
Elektrėnų savivaldybės kontrolierė Danguolė Kliucevičienė pristatė Elektrėnų savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos ir savivaldybės kontrolieriaus 2017 metų veiklos ataskaitą.  Administracijos direktorius Virgilijus Pruskas informavo, kad yra išsiųstas iš anksčiau tarybos nariams ir Kontrolės ir audito tarnybai siųstos informacijos parengtas raštas dėl rekomendacijų įgyvendinimo tikslinimo, kuriame prašoma tvirtinti Elektrėnų savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos ir savivaldybės kontrolieriaus 2017 metų veiklos ataskaitą su patikslinimais.  Savivaldybės kontrolierė nesutiko svarstymo metu įtraukti patikslinimų į ataskaitą ir pasakė, kad gautą dokumentą išnagrinės ir pateiks išvadas. Po vykusių diskusijų tarybos nariai Andrejus Paberalis ir Kęstas Vitkauskas pasiūlė šį klausimą atidėti kitam tarybos posėdžiui, kad kontrolė turėtų laiko patikslinti ataskaitą ir tarybos nariai galėtų susipažinti su dokumentu. Tarybos nariai balsuodami šį klausimą atidėjo kitam tarybos posėdžiui.
Taryba patvirtino Mokymo lėšų apskaičiavimo, paskirstymo ir naudojimo tvarkos aprašą, Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazijos, Elektrėnų mokyklos-darželio „Žiogelis“ direktorių pareigybių aprašymus, nustatė pareiginių algų pastoviosios dalies koeficientus Elektrėnų savivaldybės švietimo ir sporto įstaigų vadovams, nusprendė iš dalies pakeisti Atlyginimo dydžio už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas Elektrėnų savivaldybės švietimo įstaigose, išlaikymą nustatymo ir mokėjimo tvarkos aprašą. Nuo 2018 m. liepos 1 d. įsigaliojo nauja vaiko teisių apsaugos sistema, todėl aprašas keičiamas atsižvelgiant į naujausius teisės aktus.
Nuo 2018 m. spalio 1 d.  Elektrėnų lopšeliui-darželiui „Pasaka“ nustatytas darbo laikas P, A, T, K, Pn nuo 6 iki 18 val., administracijos – nuo 8 iki 17.30 val. (pietų pertrauka pagal darbo grafike numatytą laiką). Darbo laikas nustatytas atsižvelgiant į bendruomenės poreikius ir pageidavimus.
Taryba patvirtino Elektrėnų savivaldybės šeimos tarybos sudėtį. Šeimų organizacijų ir su šeimomis dirbančių organizacijų atstovai: Vilmandas Palčiauskas, Lina Bernatavičienė, Jurga Tatarūnė, Jūratė Balčiūnaitė, Gražina Urbonavičė, Asta Eimontienė; savivaldybės institucijų ir įstaigų atstovai: Edmundas Niparavičius, VšĮ Elektrėnų ligoninės direktorius, Ramutė Strebeikienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė, Mykolas Krasnickas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas, Jūratė Mikalauskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė, Vilma Komisarenkienė, Teisės ir personalo administravimo skyriaus tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė, Kęstas Vitkauskas, tarybos narys.
Taryba patvirtino vidutinę kietojo kuro kainą – 41 Eur už 1 ktm3 su transportavimo išlaidomis nepasiturintiems savivaldybės gyventojams. Įkainis bus taikomas nuo 2018 m. šildymo sezono pradžios apskaičiuojant būsto šildymo ir karšto vandens išlaidų kompensacijas, kai būstui šildyti naudojamas kietasis kuras.
Patvirtintas pakoreguotas Elektrėnų savivaldybės teritorijos bendrasis planas, Elektrėnų savivaldybės želdynų ir želdinių apsaugos ir tvarkymo taisyklės.
Taryba pritarė projekto „Buvusio „Vaikų pasaulio“ konversija į viešąją rekreacinę teritoriją“ įgyvendinimui ir bendrojo finansavimo dydžio skyrimui bei Draugystės g. Elektrėnuose rekonstrukcijai, įdiegiant eismo saugos priemones. Nuspręsta sutikti perimti valstybinės reikšmės kelio Lapiakalnis – Abromiškės – Žebertonys ruožą Elektrėnų savivaldybės nuosavybėn, kai jis bus išasfaltuotas. Elektrėnų savivaldybės ir Lietuvos automobilių kelių direkcija yra pasirašiusi sutartį, pagal kurią Elektrėnų savivaldybė įrengia pėsčiųjų ir dviračių taką, o Kelių direkcija atlieka kelio sutvarkymo darbus (išasfaltuoja).
Papildytas Elektrėnų savivaldybės būstų ir pagalbinio ūkio paskirties pastatų pardavimo sąrašas. Nuspręsta pritarti paraiškos teikimui siekiant gauti lengvatinę paskolą pagal UAB Viešosios investicijų plėtros agentūros koordinuojamą  Savivaldybių pastatų fondo finansinę priemonę, skirtą savivaldybių viešiesiems pastatams modernizuoti (atnaujinti), siekiant skatinti energijos efektyvumo didinimą. Paskola numatyta projektui „Elektrėnų lopšelio-darželio „Pasaka“, Saulės g. 2, Elektrėnai, pastato energetinio efektyvumo didinimas“.
Pylimų kaimo bendruomenė kreipėsi į savivaldybę, kad neturi savo patalpų bendruomeninei veiklai vykdyti. Taryba nusprendė pirkti Elektrėnų savivaldybės nuosavybėn pastatą, esantį Pylimų kaime.
Elektrėnų savivaldybės taryba nusprendė kreiptis į Lietuvos Respublikos valstybės kontrolę dėl valstybinio audito atlikimo Elektrėnų socialinės reabilitacijos centre (nuo įstaigos įsteigimo) ir Elektrėnų socialinės globos namuose (2018 m.).
Elektrėnų savivaldybės tarybos sprendimai ir sprendimų projektai skelbiami www.elektrenai.lt/ Taryba/Tarybos sprendimų projektai/Tarybos sprendimai.

                                                Tarybos ir mero sekretoriatas
  

Atgal Spausdinimo versija
Elektrėnų meras

Kęstutis VaitukaitisElektrėnų savivaldybės meras
Naujienlaiškis
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Spalis
    2018     
Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo:
2005-06-16
Iš viso apsilankė:
11632564
Šiandien apsilankė:
2823
Dabar naršo:
37

© Elektrėnų savivaldybė. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.