Elektrėnų savivaldybė - Darbo skelbimai

English

Elektrėnų savivaldybės administracija. Biudžetinė įstaiga, Rungos g. 5, LT-26110 Elektrėnai. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 188756190. Tel. (8 528) 58 000, El. p. administracija@elektrenai.lt

Skelbimai
Archyvas
Darbo skelbimai

     Elektrėnų savivaldybės administracija 2018-09-20 skelbia konkursą į Ūkio plėtros ir investicijų skyriaus vyriausiojo specialisto, karjeros valstybės tarnautojo, A lygio, 10 kategorijos pareigas.

Asmenys, norintys dalyvauti konkurse, turi būti išlaikę bendrųjų gebėjimų testą ir konkursą organizuojančiai įstaigai (Elektrėnų savivaldybės administracijai) per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą adresu www.testavimas.vtd.lt privalo pateikti:
1. prašymą leisti dalyvauti konkurse, kuriame nurodomas asmens kodas, sutikimas tvarkyti asmens duomenis, kurie naudojami asmens tapatybei nustatyti, Valstybės tarnybos valdymo informacinėje sistemoje ir statistikos tikslai, ir elektroninio pašto adresas;
2. Valstybės tarnybos valdymo informacinėje sistemoje nurodytos formos gyvenimo aprašymą;
3. užpildytą nepriekaištingos reputacijos reikalavimų atitikties deklaraciją (Konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvarkos aprašo 3 priedas).
Dokumentai pildomi ir teikiami tik per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą!
Dokumentai teikiami 14 darbo dienų nuo skelbimo paskelbimo Valstybės tarnybos departamento svetainėje dienos, t. y. iki 2018-10-09.
Reikalavimus pretendentui rasite VTD interneto svetainėje www.vtd.lt (skelbimo Nr. 39342). Telefonas pasiteirauti (8 528) 58009, el. paštu jurgita.matkeviciene@elektrenai.lt arba ruta.bernotiene@elektrenai.lt;

VšĮ Elektrėnų psichikos sveikatos priežiūros centras nuolatiniam darbui priimtų

1. Medicinos psichologą (-ę).

Reikalavimai: būtinas aukštasis sveikatos psichologo išsilavinimas (magistro laipsnis), gebėjimas nustatyti IQ, rusų kalbos žinios – privalumas. Darbas nuo 0,5 iki 1,0 etato dienos stacionare ir ambulatoriniame priėmime. Darbo užmokestis – pagal susitarimą.

2. Socialinį (-ę) darbuotoją arba socialinio darbuotojo (-s) padėjėją.

Reikalavimai: atitinkamas išsilavinimas, kūrybiškumas, išradingumas, gebėjimas dirbti kompiuteriu. Darbas dienos stacionare. Darbo užmokestis – pagal susitarimą.

Asmuo ryšiams – direktorius Alfredas Arlauskas, tel. / faks. (8 528) 39 646, mob. +370 350 69 950, el. paštas direktorius@elpsichiatrija.lt

SOCIALINIS DARBUOTOJAS (-A)

Elektrėnų savivaldybės Beižionių vaikų globos namai ieško socialinio darbuotojo (-os) darbui  su socialinės rizikos vaikais – paaugliais berniukais nuo 14 iki 18 metų.

Darbo laikas – 13.00–21.00 (1 etatas)

Darbo užmokestis – 612 Eur (neatskaičius mokesčių).

Darbo pobūdis:

Individualus ir grupinis darbas su vyresnio amžiaus berniukais;Socialinių, buitinių bei ugdymo paslaugų organizavimas, efektyvus ir rezultatyvus jų teikimas;Dvasinių vertybių diegimas, vaikų savarankiškumo, pareigos ir atsakomybės jausmo ugdymas;Laisvalaikio užimtumo planavimas (globos namuose plėtojami karybos ir motociklizmo užsiėmimai).

Reikalavimai:

·  Socialinio darbo ar socialinės pedagogikos išsilavinimas;·  Panašaus pobūdžio darbo su vaikais patirtis;·  Komandinio darbo patirtis;·  B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes tikimės, kad Jūs esate:

·  Motyvuotas dirbti su vaikais ir jų šeimomis;·  Atsakingas;·  Kūrybiškas.

Mes siūlome:

·  Draugišką kolektyvą;·  Lankstų darbo grafiką;·  Esant poreikiui – apgyvendinimą;Tobulėjimo galimybes.

Jei susidomėjote, siųskite savo gyvenimo aprašymą (CV) su prierašu SOCIALINIS DARBUOTOJAS (-A), el.p.vaikugloba@beizionys.lt. Konfidencialumą garantuojame.

Tel. pasiteirauti  +370 618 32 080, Angelė Sinkevičienė

Elektrėnų savivaldybės administracija  2018-09-20 skelbia  konkursą į Ūkio plėtros ir investicijų skyriaus vyriausiojo specialisto, karjeros valstybės tarnautojo, A lygio, 10 kategorijos pareigas.

  Asmenys, norintys dalyvauti konkurse, turi būti išlaikę bendrųjų gebėjimų testą ir  konkursą organizuojančiai įstaigai (Elektrėnų savivaldybės administracijai) per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą adresu www.testavimas.vtd.lt privalo pateikti:   1. prašymą leisti dalyvauti konkurse, kuriame nurodomas asmens kodas, sutikimas tvarkyti asmens duomenis, kurie naudojami asmens tapatybei nustatyti,  Valstybės tarnybos valdymo informacinėje sistemoje ir statistikos tikslai, ir elektroninio pašto adresas;   2.Valstybės tarnybos valdymo informacinėje sistemoje nurodytos formos gyvenimo aprašymą;   3. užpildytą nepriekaištingos reputacijos reikalavimų atitikties deklaraciją (Konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvarkos aprašo 3 priedas). Dokumentai pildomi ir teikiami tik per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą!       Dokumentai teikiami 14 darbo dienų nuo skelbimo paskelbimo Valstybės tarnybos departamento svetainėje dienos, t. y. iki 2018-10-09.

  Reikalavimus pretendentui rasite VTD interneto svetainėje www.vtd.lt (skelbimo Nr.  39342). Telefonas pasiteirauti (8 528) 58009, el. paštu jurgita.matkeviciene@elektrenai.lt arba ruta.bernotiene@elektrenai.lt;

Paskutinis atnaujinimas: 2018-09-20 09:59:22
Elektrėnų meras

Kęstutis VaitukaitisElektrėnų savivaldybės meras
Naujienlaiškis
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Rugsėjis
    2018
Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo:
2005-06-16
Iš viso apsilankė:
11520848
Šiandien apsilankė:
1628
Dabar naršo:
116