Elektrėnų savivaldybė - straipsniai : Atidarytas naujas Elektrėnų jaunimo centras

English

Elektrėnų savivaldybės administracija. Biudžetinė įstaiga, Rungos g. 5, LT-26110 Elektrėnai. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 188756190. Tel. (8 528) 58 000, El. p. administracija@elektrenai.lt

Skelbimai
Archyvas
Atidarytas naujas Elektrėnų jaunimo centras

2018-06-13

 

Šių metų birželio 7 d. vakarą su trenksmu atidarytas Elektrėnų kultūros centro Atviras jaunimo centras, trumpiau vadinamas Elektrėnų jaunimo centru arba EJC. Šios dienos jaunimas laukė jau ne vienus metus, nes nuo 2009 m. Elektrėnų kultūros centre veikė tik nedidelė atvira jaunimo erdvė, jaunimui trūko vietos. Ir pagaliau, gavus finansavimą iš Europos teritorinio bendradarbiavimo Interreg V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos, įgyvendinant projektą „Socialinių paslaugų ir infrastruktūros jaunimui tobulinimas ir plėtra Elektrėnuose ir Pilypave“ kartu su partneriais iš Lenkijos Pilypavo valsčiaus, įrengtas naujas modernus Elektrėnų jaunimo centras Elektrėnų kultūros centro rūsyje. Šiame centre jaunimui tikrai pakaks vietos, nes čia įrengta didžiulė laisvalaikio erdvė, konferencijų salė, virtuvė, jaunimo darbuotojų kabinetas.


Atidarymo šventės vakarui buvo ruoštasi ilgai: buvo suburta jaunųjų savanorių organizacinė komanda, kuri šauniai ruošėsi atidarymo šventei, rado daug rėmėjų, savo rankomis kalė suoliukus, staliukus ir gėlių vazonus, kurie stovėjo kiemelyje, pūtė balionus, kuriais buvo išpuoštos ne tik patalpos, bet ir visas kiemelis. Šaunu, kad į atidarymo ceremoniją atvyko daug garbingų svečių: Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovai, savivaldybės vadovai, vedėjai ir kiti specialistai, su jaunimu dirbančių organizacijų atstovai ir, žinoma, visas būrys šaunaus, aktyvaus ir žingeidaus jaunimo. Po oficialios dalies ir juostos kirpimo veiksmas persikėlė į naujas patalpas, kur patys jaunuoliai gamino skaniausius kokteilius, ant rankų piešė tatuiruotes su „Henna“ dažais, o pagrindinėje erdvėje buvo rodomas filmas, sustabdytos akimirkos iš Elektrėnų jaunimo gyvenimo nuo pačių pradžių „Nuo minties iki realybės“, kiti žaidė biliardą ir vaišinosi užkandžiais bei rėmėjų skirtais ledais.
Vėliau prasidėjo puikus koncertas, pasirodė X faktoriaus finalininkė elektrėniškė Justė Baradulinaitė, grupė „Marabu Band“, įspūdingą pasirodymą surengė grupė sportiškų jaunuolių „Street workout Bijūnai“. Puiku, kad prie projekto prisidėjo ir jaunimą palaiko daug rėmėjų: Elektrėnų savivaldybė, Elektrėnų seniūnija, kavinė „Raspa“, „Kardusta clean“, UAB „Gėlių ūkis“, UAB „Būsto pasaulis“, UAB „Bikuva“, D. Dzimidavičienės IĮ, „Halkio sushi“, UAB „Gustada“, „Trolių pica“, UAB „Valorus“,  UAB „Orvega“.
Tikimės, kad Elektrėnų jaunimo centras taps saugia jaunuolių susibūrimo vieta. Čia laukiami ir ateiti gali visi mūsų savivaldybės 14–29 metų jaunuoliai: tiek tie, kurie nori tiesiog pabūti, tiek tie, kurie nori dalyvauti aktyviose veiklose. Centras dirbs visą vasarą I–VI nuo 15 val. iki  20 val.

Nuotraukos

Elektrėnų savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Neringa Pulauskienė

Atgal Spausdinimo versija
Elektrėnų meras

Kęstutis VaitukaitisElektrėnų savivaldybės meras
Naujienlaiškis
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Birželis
    2018     
Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo:
2005-06-16
Iš viso apsilankė:
11206876
Šiandien apsilankė:
2872
Dabar naršo:
57

© Elektrėnų savivaldybė. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.